372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Робітники на проводах

Конденсатори робітники на проводах

Конденсатори робітники на проводах призначені для поліпшення характеристик электродвижков вентиляторів і компресорів. Параметри і розміри цих виробів можуть бути різними, залежно від виробника. В інтернет-магазині «Запчастин» дані вироби представлені у величезному розмаїтті. Це дозволить без труднощів вибрати підходящий варіант. Менеджери магазину в будь-який момент готові допомогти з підбором і надати професійну консультацію.

Конденсатори на проводах: особливості і призначення

Як було сказано вище, конденсатор з двома проводами покращує робочі характеристики двигунів. Порівняно з пусковими виробами, робочі включені в робочу ланцюг на постійній основі. Вони збільшують коефіцієнт корисної дії, і сприяють створенню потрібного робочого часу для пуску електродвигуна. Вироби широко використовуються при роботі і запуску однофазних електродвигунів. Корпус має гнучкі висновки, він виконаний із міцного матеріалу, що продовжує довгий термін служби приладу. Торцева частина виробів містить мідні дроти, які приймають і передають струм. Усередині знаходяться електроди, які є собою металізовану плівку.

Конденсатор з чотирма проводами знайшли своє застосування у запуску і роботі наступних пристроїв: 

  • асинхронні електродвигуни; 
  • кондиціонери; 
  • вентиляційні системи;
  • компресори для холодильного обладнання.

Конденсатор з трьома проводами, як і інші моделі, вимагають дотримання техніки безпеки при використанні. Оскільки струмоведучі частини постійно знаходяться під напругою, потрібно уникати контакту з ними. Для цього слід ізолювати їх за допомогою сітчастого огородження або кожуха. 

Корпус конденсатора потрібно дуже надійно закріплювати, оскільки в процесі експлуатації пристрій піддається дії вібрацій і при струсі конденсатор може зміститься. Перш, ніж тестувати виріб або підключити його схему, переконайтеся, що в ньому повністю відсутній накопичений заряд. Після кожного відключення пристрою необхідно здійснювати його розряд. Для цього можна використовувати резистор. Деякі моделі передбачають наявність вбудованого розрядного резистора.

Багатьох користувачів цікавить питання: як перевірити ємність конденсатора. Зробити це можна за допомогою універсального мультиметра. Для початку потрібно перевірити, чи виникають пробої при перевищенні допустимого напруги.  Якщо конденсатор пройшов ці випробування, то далі можна перевірити ємність за допомогою мультиметра з межею показників не нижче, ніж ємність перевіряється вироби. Перед перевіркою і вимірам потрібно обов'язково розрядити пристрій. Ціна конденсатора на проводах залежить від його робочих характеристик самого виробника.

Конденсатори робітники на проводах в інтернет-магазині «Запчастин»

Де купити конденсатор на проводах?

Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує купити конденсатор на проводах на дуже вигідних умовах. У каталозі представлені десятки позицій, що дозволить підібрати максимально відповідний пристрій для обладнання. Ми співпрацюємо як з величезними компаніями, так і з роздрібними покупцями, кожен клієнт завжди може розраховувати на індивідуальні умови партнерства.

Від своїх конкурентів ми відрізняємося наступними перевагами:

  • високу якість товару;
  • европейский сервис;
  • быстрая доставка;
  • профессиональные консультации;
  • доступные цены.

Заявки принимаются как на сайте, так и в телефонном режиме. Для удобства покупателей мы предлагаем несколько способов оплаты.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner