372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Пускові

Пускові конденсатори – це один з головних електронних компонентів різних електричних ланцюгів, тому до них пред'являються особливі вимоги. Цей пристрій використовується для запуску і нормального функціонування двигунів.

Якщо вам потрібен оригінальний пусковий конденсатор, придбати його у будь-який момент і за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині «Запчастин». Компетентні менеджери завжди готові допомогти з підбором виробів і надати всю актуальну інформацію.

Пусковий конденсатор для електродвигуна: особливості та застосування

Пускові конденсатори мають досить складну внутрішню конструкцію. Всередині розташовані дві пластини і електроди, які розділені між собою спеціальною, просоченого електролітом папером. Пристрій може накопичувати великий обсяг енергії, і одночасно дуже швидко втрачає заряд. До особливостей пускових конденсаторів також належить можливість зрушувати фазу змінного струму. 

Обсяг накопичуваної енергії залежить від ємності пристрою (вимірюється в фарадах). Як було зазначено вище, конденсатори потрібні для запуску підтримки нормальної роботи електродвигунів. Для двигунів різної потужності підбираються пристрої різної ємності. Варто відзначити, що без конденсаторів неможливо здійснення належного пускового обертаючого моменту. Робоча напруга пристроїв знаходиться в межах від 120 до 450 Вольт. 

Працюючи з конденсаторами, потрібно дотримуватися заходів обережності, оскільки вироби мають високу напругу. Працювати з пристроями потрібно при конкретних показниках вологості і температури, які зазначаються, як правило, на корпусі. Найчастіше елементи купують з метою заміни зіпсованих конденсаторів або для складання нових механізмів. При підборі нового виробу потрібно враховувати, що його робоча напруга має бути не менше, ніж старого елемента. Що стосується місткості, в даному випадку допускається перевагу, але максимум на 20%.

Пускові конденсатори в інтернет-магазині Запчастин

Як відрізнити пусковий конденсатор?

Від робочих пристроїв пускові відрізняються наступними параметрами: 

  • ємність; 
  • режим роботи;
  • спосіб під'єднання; 

Пускові пристрої застосовуються для збільшення стартового моменту мотора, який знаходиться під навантаженням. Ємності обох пристроїв також будуть відрізнятися, оскільки вони прямо пропорційні потужності моторів. Показники ємності пускових апаратів в два рази вище, ніж робітників. Якщо пускові моделі під'єднуються через розрив однієї з обмоток двигуна, то друге пристрій включається паралельно через вимикач або кнопку. Пусковим конденсатором може управляти сам привід, а робочим – людина. Пускові елементи можуть працювати в умовах 220вольт, а робочі – 500-600 вольт.

Як перевірити пусковий конденсатор?

Для перевірки необхідний спеціальний вимірювач ємності. Він може випускатися як окремий прилад або в складі мультиметра. Найчастіше для перевірочних робіт застосовуються саме мультиметри, тому нижче наведено алгоритм роботи саме з цими пристроями: 

  • підключення і повна розрядка конденсатора; 
  • зняття будь-якої з клем; 
  • підключення мультиметра до висновків конденсатора; 
  • отримання показників ємності. 

Зламане пристрій також можна перевірити візуально. Іноді ознаки несправності видно зовні. Це може бути корпус або витік електроліту. Працездатність конденсаторів також можна визначити шляхом здійснення розрядки зарядженого апарату точка. Однак даний метод досить небезпечний, тому виконувати його повинні виключно фахівці.

Як здійснюється підключення пускового конденсатора?

Електродвигуни, які випробовують без навантаження, можуть повноцінно працювати з підключенням конденсатора. Для цього один провід пристрою приєднується до нуля, а інший до виходу трикутника. Дуже часто паралельно з пусковим підключається і робочий конденсатор. Робиться це з метою підвищення пускового поштовху під час старту. Якщо двигун не запускається або дуже плавно підвищує оберти, введення в схему пускового конденсатора здійснюється через кнопку "Пуск".

Чтобы купить пусковой конденсатор для электродвигателя, вам не нужно посещать различные торговые точки и тратить время на поиски. В интернет-магазине «Запчастин» вы сможете найти всё необходимое по доступным ценам. Мы напрямую сотрудничаем с производителями, поэтому гарантируем лояльную ценовую политику и высокое качество продукции.

Мы реализуем товар оптом и в розницу. Товарный ассортимент регулярно пополняется новыми позициями, что позволяет нашим клиентам закупаться необходимыми деталями в одном месте.

Замовлення приймаються як на сайті, так і по телефону. Ми готові запропонувати вам оригінальний пусковий конденсатор для двигуна, ціна якого вас приємно здивує.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner