372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Термостати холодильників

Термостати холодильників являють собою компактні деталі, які відповідають за охолодження продуктів в камері. При поломці виробу його потрібно максимально швидко замінити. Головне, купити запчастину, яка підійде до вашої моделі холодильної установки. Інтернет-магазин «Запчастин» спеціалізується на реалізації запасних частин для побутової техніки вже багато років. Це означає, що ви можете не сумніватися в якості і міцності наших деталей. При виникненні труднощів з підбором, наші менеджери з радістю нададуть професійну консультацію.

Термостат для холодильника: особливості конструкції

До основних складових термостата відносяться: 

 • балон з фреоном, з якого простягається капілярна трубка; 
 • важіль. Здатний змінювати свій напрямок, виходячи з показників тиску всередині балона; 
 • контакти. Вони замикаються і розмикаються під впливом важеля. 

Принцип роботи комплектуючої полягає в тому, що при зниженні температури у випарнику падає тиск в капілярній трубці і балоні. При цьому трубка стискається, а важіль розмикає контакти. Температурні показники випарника поступово збільшується, агрегат відключається, тиск росте і починає впливати на важіль, який замикає контакти.

Саме термостат відповідає за підтримання температури всередині камери. Виріб ще називають терморегулятором, який являють собою автоматичне реле, яке виконує функції включення і відключення мотора-компресора або тена. Про несправність деталі свідчать такі ознаки:

 • безперервна робота мотора при вимкненому терморегуляторі; 
 • перестали функціонувати датчики, і згасло освітлення всередині холодильника; 
 • компресор перестав реагувати на повороти регулюючої ручки; 
 • занадто підвищилася, або навпаки, знизилася температура в холодильному відсіку або в морозилці. 

Будь-яке з перерахованих змін у роботі холодильної установки може бути ознакою серйозної поломки. У такому випадку потрібно без уповільнень купити термостат і виконати його заміну. 

Термостати холодильників - інтернет-магазин «Запчастин»

Термостат двокамерного холодильника: особливості роботи

Для двох камер підходять вироби з позначенням т-130,133, 133. Механізми даної категорії включаються  +4 градуси, а заглушуються при мінус 14. Деякі деталі оснащені міцної планкою для кріплення. При цьому капілярна трубка і стрижень рукоятки можуть мати різний діаметр. З-за цих відмінностей підбір відповідних виробів слід здійснювати згідно звіряючись з документацією техніки.

Особливості термостатів однокамерного холодильника

На холодильні установки з однією камерою підходять терморегулятори з позначенням Т-110, 111, 112. Всі три моделі працюють при одній і тій же температурі. Включення здійснюється при -14 °C, а включення – при -12 °C. Термостати для однієї камери мають певні відмінності за зовнішніми параметрами, а саме:

 • розмір капілярної трубки і стержня ручки;
 • діаметр;
 • наявність поперечної планки для фіксації.

Довжина трубки визначається за показником, позначеному на корпусі. В індивідуальних випадках допускається взаимозамена виробів.

Як виконується заміна термостата в холодильнику?

Варто відзначити, що терморегулятори кріпляться в різних місцях пристроїв. Наприклад, велика частина моделей «Атлант» передбачає знаходження під дверима холодильного відділу. Нерідко деталь монтується в саму камеру або випарник. Незалежно від місця розташування житла, роботи по його заміні виконуються в певному алгоритмі:

 1. Від'єднання капілярної трубки з подальшим вилученням її з корпусу.
 2. Відключення від ланцюга і вилучення самого терморегулятора.
 3. Кріплення нової капілярної трубки 
 4. Під'єднання всіх потрібних для роботи проводів.
 5. Установка регулятора на штатне місце.
 6. Налаштування термостата холодильника.

Без відповідних навичок виконати дані маніпуляції буде важко. Щоб у майбутньому уникнути серйозних поломок, краще звернутися до фахівців.

Для якісної заміни потрібно підбирати тільки оригінальні комплектуючі. Саме такі і пропонує інтернет-магазин «Запчастин». В онлайн-каталозі представлений великий вибір деталей для таких моделей холодильників, як: атлант, стінол, норд, арістон, дніпро та інші.

Купить термостат для холодильника на нашем сайте достаточно просто. Каждая модель имеет подробное описание и фотографии, что существенно облегчает процесс поиска. Если у вас возникнут какие-либо вопросы, смело задавайте их нашим менеджерам в телефонном режиме. Они с радостью разъяснят все непонятные нюансы и помогут с выбором подходящей комплектующей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner