372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Замки люка

Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує купити замок люка пральної машини за дуже вигідною вартості. В наявності великий асортимент деталей для різних моделей. Різноманіття вибору та допомога консультантів допоможуть швидко і без проблем підібрати підходящий варіант.

Замки люка пральних машин являють собою спеціальні пристрої, які фіксують двері і посилають на модуль управління сигнал про те, що техніка може починати працювати. Прання починається тільки після того, як спрацьовує запірний пристрій. Деякі сучасні моделі навіть не включаються, якщо замок неробочий. При виході з ладу даного елемента подальша експлуатація техніки неможлива. 

Як здійснюється ремонт замка люка пральної машини?

Замок блокування люка пральної машини може бути біметалічним або електромагнітним. У першому випадку дверцята може відкриватися при відключеному електриці, але тільки після злиття всієї води. Другий варіант передбачає прямий зв'язок роботи і подачі електрики. Такі різновиди менш поширені. 

Замки виходять з ладу з наступних причин: 

  • знос біметалічних пластин. Спостерігається на тлі тривалої та інтенсивної експлуатації, з-за чого з'являються деформації; 
  • коротке замикання. Це досить поширена причина поломок, яку можна запобігти за допомогою використання спеціальних систем захисту;
  • заводський брак. Подібна несправність, як правило, вже видно після першого використання приладу. У такому випадку потрібно одразу ж звертатися за гарантійним талоном у сервісний центр для здійснення ремонту.

В більшості випадків спрацьовані деталі не піддаються ремонту, тому повинна бути здійснена заміна замка люка пральної машини. При відсутності будь-яких навичок виконувати цю процедуру самостійно не варто, краще звернутися до фахівців. Спочатку потрібно відкрити люк пральної машини. Далі знімається хомут манжети. Після цього відкручуються гвинти за допомогою спеціальної викрутки. Потім видавлюється пристрій блокування і відводиться вліво. У деяких моделях пральних машин блокувальники з'єднані з пресостатом (датчик контролю рівня води). Це запобігає випадкове відкриття люка при наявності в люку води. Далі встановлюється новий замок і виконується тестировка працездатності техніки. 

Замки люка пральних машин в інтернет-магазині «Запчастин»

Де купити замок люка для пральної машини?

Інтернет-магазин «Запчастин» — це місце, де представлений величезний асортимент деталей для побутової техніки. Пряме співробітництво з виробниками дозволяє нам пропонувати вигідні ціни на всі категорії товарів. Ми повністю відповідаємо за якість пропонованих виробів, тому ви можете не сумніватися, що отримаєте деталь, що відповідає вашим очікуванням.

Ми докладаємо всі зусилля для того, щоб зберегти конкурентоспроможні ціни, завдяки чому кожен покупець може здійснити заміну без особливих витрат. Ми працюємо по всій Україні, тому здійснювати покупки у нас можуть покупці з будь-якого куточка країни. 

Ціна замка люка для пральної машини залежить від торгової марки техніки. Для крупнооптових клієнтів ми завжди пропонуємо спеціальні знижки, які дозволять заощадити чималі кошти. 

Ми створили максимально комфортні умови для здійснення покупок в нашому інтернет-магазині. Система пошуку дозволить без зусиль знайти потрібну деталь. Компетентні менеджери завжди готові прийти на допомогу і допомогти з підбором. Ми надаємо гарантію на пропоновану нами продукцію, тому ви можете бути повністю впевнені в її високій якості. 

Замовлення оформляються як на сайті, так і в телефонному режимі. Кожна заявка обробляється максимально швидко, що забезпечує оперативну доставку у будь-який населений пункт країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner