372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Підшипники

Будь-яка техніка в ході експлуатації піддається зносу. Це стосується абсолютно усіх побутових приладів і, зокрема, пралок. Найбільш поширеною поломкою є зношування підшипників, заміна яких може продовжити термін служби побутового приладу на кілька років. Але не всі знають всі тонкощі придбання і заміни такої деталі. Купити підшипники для пральних машин можна в інтернет-магазині «Запчастин», де представлені доступні ціни.

Різновиди

В пралці можуть встановлюватися наступні варіанти підшипників:

  • металеві. Відрізняються своєю низькою вартістю, найчастіше стоять на бюджетних машинах;    
  • пластикові. Характеризуються двошаровою структурою (всередині метал з покриттям з пластика), а також високими якісними показниками. Досить висока вартість деталі робить її не такою поширеною та доступною.

В залежності від моделі техніки виділяють різну маркування деталі. Перш ніж купити підшипники на пральну машину, слід розібратися з внутрішнім/зовнішнім діаметром, а також визначити ширину.

Купити підшипники для пральних машин в інтернет-магазині Zapchastin

Причини виходу з ладу

Знос цієї деталі можна діагностувати за звуків, які видає техніка під час своєї роботи. Поява специфічного скреготу, шарудіння, а також стуку, може говорити про несправності та необхідності проведення термінових ремонтних робіт. Основними факторами, які призводять до виходу з ладу техніки, є:

  • постійний перевантаження побутового приладу і недотримання рекомендацій щодо максимально допустимої ваги під час прання;    
  • нахил корпусу і неправильна установка;    
  • зберігання всередині корпусу важких предметів;    
  • несвоєчасні чищення, заміни комплектуючих.

Найчастіше причиною виходу з ладу є сальники. Даний елемент у вигляді гумової прокладки встановлений в машинці для того, щоб захистити підшипник від проникнення всередину вологи, а також подальшого вимивання мастила. Якщо ці комплектуючі протерлися, вчасно не були замінені на нові, то може статися серйозна поломка, яка буде вимагати дорогого ремонту. Якщо ж продовжити експлуатувати не зовсім справну техніку, незабаром починають руйнуватися такі елементи, як втулки, вал. Надалі порушується співвісність шківа двигуна і приводу, а в передній частині барабана утворюються специфічні борозенки.

Скільки коштує підшипник на пральну машину?

Необходимо отметить, что подобная деталь имеет разную маркировку и габариты. Поэтому цены на подшипники для стиральных машин могут существенно отличаться. Во многом это зависит от материала, из которого элементы изготовлены, а также, для какой модели или бренда они предназначены. Существую довольно универсальные детали, которые при желании можно установить на любую стиралку, но вероятность того, что они смогут прослужить с такими же качественными показателями, как «родные» оригиналы, не такая высокая. Майстри рекомендують купувати тільки якісні й перевірені елементи. Вони допоможуть не просто відремонтувати техніку, але і продовжити термін його експлуатації.

Де купити підшипники на пральну машину

Заказать необходимые детали на бытовую технику в Украине можно в интернет-магазине «Запчастин». В каталоге продукции представлены недорогие, но качественные элементы на любую стиралку. Оформить покупку можно через менеджера, связаться с которым следует по телефонам, указанным на сайте, или же отправив запрос на электронную почту. Опытные специалисты ответят на все интересующие вас вопросы относительно того, какая деталь необходима именно вам, о наличии выбранного товара, способах оплаты. Доставка продукции осуществляется в самые короткие сроки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner