372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Конденсатори робітники на клемах

Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує придбати конденсатори робітники на клемах за прийнятною вартістю. Це дуже важлива складова багатьох електричних ланцюгів, що відносяться до виду пасивних компонентів. В асортименті представлений великий вибір виробів, що дозволить без проблем вибрати підходящий варіант.

Конденсатори на клемах: особливості і призначення 

Пускові і робочі конденсатори призначені для запуску електродвигунів змінного струму. Вироби використовуються також в електромережної апаратурі. Ємність виробів потрібно підбирати виходячи з потужності пристроїв. Кінцеві показники робочого конденсатора повинні відрізнятися від пускового в два рази. Безпечна експлуатація вимагає використання пускових конденсаторів разом з резисторами. Його опір має бути підібрано таким чином, щоб після закінчення однієї хвилини залишкове напруга на конденсаторі повністю впало. Вироби, як правило, встановлюються між пусковою обмоткою двигуна і лінією живлення.  

Робітники конденсатори відрізняються простою внутрішньою конструкцією. Як правило, це дві розділені папером (обробленої розчином електроліту) пластини-електроди. Пристрої здатні накопичувати значні обсяги енергії. При цьому вони дуже швидко розряджаються. Ще до однієї особливості конденсаторів відноситься можливість зрушувати фазу змінного струму.

Робітничо напруга на клемах конденсатора

Показник граничного напруги пускового пристрою повинен становити не більше, ніж 450 V. Також варто врахувати, що на кожні 100 потужності потрібно близько 7 мкФ. При неможливості підбору потрібної ємності в одному корпусі, можна підключити паралельне з'єднання.  

Пусковий конденсатор на 4 клеми має два основних значення:

  • номінальна напруга. Це напруга, при якому пристрій може безперебійно і надійно працювати, зберігаючи при цьому свої первинні характеристики. У більшості моделей на корпусі вказується показник напруги і напрацювання механізму в годинах;
  • ємність. Даний показник показує кількість енергії, яку конденсатор може накопичити і пропустити через себе. 

Саме від перерахованих вище параметрів залежить ціна конденсатора на клемах. Дуже часто конденсатори монтуються безпосередньо в контакті з електромотором. 

У ході роботи мотора по обмотці проводиться струм, що перевищує номінальний на 30-40%. Тому, при запуску двигуна в недогруженном режимі або на холостому ходу виникає необхідність у зменшенні ємності конденсатора.

При роботі з конденсаторами слід дотримуватися певних заходів безпеки. Пристрої працюють з високою напругою, що говорить про присутність ризику ураження електричним струмом. В ході роботи потрібно бути гранично обережними. Не забувайте враховувати показники допустимої вологості і температури. Як правило, вони вказуються на корпусі виробу. 

 Купити конденсатори робітники на клемах в магазині «Запчастин»

З якихось причин конденсатори виходять з ладу?

Самая распространенная причина поломки – это неправильная эксплуатация компонентов. Неисправности могут быть вызваны абсолютно разными факторами, как человеческими, так и любыми техническими проблемами. В число самых распространенных поломок входят:

  • неправильный расчет рабочего напряжения. При слишком высоких показателях может быть разрушение слоя диэлектрика и самого корпуса;
  • неподходящий температурный режим;
  • поломанное пусковое реле. На фоне этой неисправности часто происходит перегрев и разрушение корпуса.

В случае поломки конденсатора потребуется его замена. При правильном подборе данного компонента и соблюдении правил эксплуатации вся система сможет работать долго и бесперебойно.

Где купить конденсатор на клеммах?

«Запчастин» — это интернет-магазин с большим ассортиментом комплектующих для бытовой техники. Мы работаем по всей Украине, поэтому каждый может сделать заказ в онлайн-режиме в любое время суток. С нами сотрудничает множество сервисных центров и производственных объектов. Крупные оптовые клиенты всегда получают выгодные скидки. Мы гарантируем высокое качество любого приобретенного в нашем магазине товара. Отсутствие брака обусловлено многоступенчатой проверкой каждого изделия. 

Заказать товар в нашем магазине можно в любое время, прямо из дома. Для этого потребуется любой гаджет с выходом в интернет. В случае возникновения сложностей при выборе, наши менеджеры с радостью помогут подобрать необходимое изделие и ответят на все интересующие вас вопросы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner