372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Фланець для бойлера

Фланець для бойлера – це пристосування, призначене для забезпечення надійності і герметичності з'єднань. Вироби можуть бути різних форм і розмірів. Головна функція деталей – запобігти протіканню води. У каталозі нашого інтернет-магазину «Запчастини» представлені моделі найвідоміших брендів за привабливими цінами. Достаток вибору дозволить вибрати максимально придатний варіант для техніки.

Якісні фланці для бойлерів за вигідними цінами

Якщо ваш водонагрівач вийшов з ладу, не поспішайте купувати новий пристрій. Спочатку потрібно виконати діагностику і встановити причину поломки. Нерідко виходять з ладу деталі, що відповідають за герметичність, які дуже легко замінити. У першу чергу до таких відноситься фланець. Він являє собою виріб, на який кріпляться термостати, аноди і тени. Як правило, дана запчастина використовується з сухими тенами. 

Найголовніша причина поломки фланця – брудна і жорстка вода. Підвищена температура провокує осідання нерозчинних солей на поверхні яких утворюється тверда скоринка. З кожним використанням шар відкладень тільки збільшується, а теплопровідність при цьому зменшується. На цьому тлі вода гріється повільніше, а велике навантаження може викликати перегорання деталей. До числа інших несправностей відносяться:

  • корозія, викликана довготривалою експлуатацією;
  • великі механічні навантаження;
  • спочатку погане якість виробу;
  • неправильна установка.

За своїм типом фланці поділяються на круглі і овальні. Кріпляться вироби на сам корпус, за допомогою різьби і болтів. Варто відзначити, що дані вироби є витратними комплектуючими, завдяки яким кріплення здійснюється всередині нагрівальних деталей. Фланці працюють в агресивному середовищі, тому не дивно, що саме вони найчастіше виходять з ладу. В цілях запобігання протікання необхідно регулярно перевіряти герметичність з'єднань (як мінімум раз у три місяці). Про несправності колби тена свідчать наступні ознаки:

  • регулярні протікання бака;
  • повільне нагрівання води;
  • відчуття низького розряду струму при дотику до корпусу. 

Деталі мають різний діаметр, що обумовлено різними розмірами і конструктивними особливостями. Для правильного підбору потрібно знати габарити самої деталі і розмір кріплення. 

Фланець для бойлера в інтернет-магазині «Запчастин»

Де придбати якісний фланець під сухі тени для бойлера в Україні?

Запорука успішної заміни полягає в правильному підборі повністю аналогічної деталі. Інтернет-магазин «Запчастин» – найкраще місце, де кожен зможе гарантовано підібрати потрібну деталь. У нас можна з легкістю придбати фланець колбу під сухі тени для бойлерів. В наявності: круглий, овальний, зі зміщеним центром та інші. Пропоновані нами вироби відрізняються довгою експлуатацією, міцністю і високою якістю виконання. У каталозі представлені вироби найвідоміших брендів, таких як: атлантік, gorenje, Electrolux. Наші менеджери з радістю проконсультують вас і дадуть відповідь на всі ваші питання стосовно товару. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними та офіційними постачальниками запчастин, які користуються на ринку великою популярністю. Ціни в нашому магазині порадують вас доступністю, а сервіс – високою якістю.

Зробити успішну покупку в онлайн-режимі дуже легко, особливо, якщо ви віддали перевагу інтернет-магазину «Запчастин». Ми допоможемо правильно обрати і швидко купити фланець для бойлера, заощадивши при цьому час і кошти. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner