372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Про нас

"Запчастин" - це інтернет магазин запчастин до побутової техніки.

У нас представлений широкий асортимент товарних позицій. Тут Ви знайдете практично все для самостійного ремонту. Наша компанія перебуває на ринку запчастин вже більше 10 років.

Основні напрями діяльності-це оптово-роздрібний продаж запчастин та послуги в сфері ремонту побутової техніки.

У нашому арсеналі представлені запчастини і комплектуючі відомих світових брендів, таких як: Ariston, Indesit, Samsung, LG, Zanussi, Electrolux, Whirlpool, Bosch, Gorenje, Candy і ін.

Ми працюємо тільки з якісними і перевіреними запчастинами виробленими на відомих у всьому світі заводами виготовлювачами: Thermowatt, Askoll, Balcik, Skl, Skf, Value, Ranco, ACC, Aspera, Atlant, Corteco, Wlk, Tenko, Whicepart, Megadyne, Optibelt та ін.

Наш інтернет магазин один з небагатьох в Україні, де працює спеціально навчений персонал по підбору запчастин. Ми використовуємо весь накопичений нами досвід і знання для навчання наших фахівців.

Ми дуже ретельно і професійно підходимо до підбору запчастин, тому наше основне завдання при відправленні товару максимально виключити варіанти з поверненнями. Також можемо надати професійну консультацію у випадку, якщо у наших покупців не вистачає знань для самостійної установки.

Завдяки грамотному і професійного підбору запчастин Ви економите не тільки свій час, але й кошти. завжди раді допомогти.

Щиро Ваш, Запчастин!

Інформація про компанію

Назва:
Интернет-магазин «Запчастин»
Тип компанії:
Торгова компанія, Компанія, що надає послуги

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2008
Організаційно-правова форма:
Суб'єкт підприємницької діяльності

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Мастера по ремонту бытовой техники, Розничные покупатели

Інформація про виробництво

Контроль якості:
Внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner