372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Аноди

Аноди для бойлерів

Аноди для бойлера є невід'ємною частиною водонагрівачів. Асортимент сучасних пристроїв досить великий, але принцип їх роботи однаковий. Головна функція анода полягає в захисті бойлера від внутрішніх руйнувань. Якщо старий елемент пошкодився, ви можете купити анод для бойлера за досить прийнятною ціною в інтернет-магазині «Запчастин». Компетентні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, і розкажуть про всі особливості того чи іншого виробу.

Магнієві аноди для бойлерів

Магнієві аноди є засобом захисту бака бойлера від корозії. Дані елементи ніяк не впливають на роботу тенів і на обсяг накипу на ньому. Для виготовлення виробів використовується магній. Саме цей матеріал здатний найкраще накопичувати солі на поверхні. 

За своєю формою вироби нагадують прут, всередині якого розміщена сталева шпилька з різьбленням. Велика частина сучасних бойлерів мають металевий бак, для захисту якого від іржі внутрішня частина покривається емаллю. Однак цей спосіб тільки частково вирішує проблему. З часом на емалі утворюються тріщини, і вода все одно контактує з металом.

При установці анода кисень, що виділяється з проточної води, спочатку руйнує його, тільки вже потім сам бойлер. В цілому, анод виконує такі функції:

 • нейтралізація негативного впливу неочищеної і жорсткої води;
 • усунення солі з рідини;
 • зменшення споживання бойлером електрики;
 • продовження терміну експлуатації водонагрівача;
 • зменшення часу нагрівання води;
 • розм'якшення накипу.

Якщо ви не знаєте, де купити магнієвий анод для бойлера в Києві, вам обов'язково варто відвідати інтернет-магазин «Запчастин». В асортименті знайдеться абсолютно будь-які комплектуючі, необхідні для водонагрівачів. Кожна позиція має докладний опис, тож визначитися з вибором буде нескладно.

Аноди для бойлерів в інтернет-магазині «Запчастин»

Де придбати анод для бойлера?

Хочете купити анод для бойлера у Харкові? Немає нічого простіше, ніж зробити покупку в інтернеті. Онлайн-шоп «Запчастин» працює для того, щоб всі покупці могли економити час і фінанси. 

Робота бойлерів передбачає постійний контакт з водою, з-за чого стінки всередині покриваються іржею. Уникнути цієї неприємної ситуації допомагають аноди. Вироби монтуються, як правило, в корпусі водонагрівача, біля тена. Вони беруть на себе негативний вплив корозії, що уповільнює процес пошкодження стінок. Щоб продовжити термін служби водонагрівача, треба раз в пару років міняти анод. При відсутності даного елемента бак зруйнується і начтен текти вже через кілька місяців. Конструктивні особливості всіх анодів однакові, основні відміну полягають у діаметрі й довжині стрижня. 

У процесі вибору потрібно стежити за тим, щоб новий пристрій було повністю ідентичним старому. Також має бути повна відповідність магнієвого штиря і діаметра. 

У нас можна купити анод для бойлера термекс і багатьох інших торгових марок. Якщо вам потрібна допомога у виборі вироби, ми неодмінно вам її надамо.

Заміна анода в бойлері

Заміна магнієвого анода в бойлері – процес досить трудомісткий. Для початку потрібно знеструмити бойлер і перекрити подачу води. Всі подальші маніпуляції можна розділити на кілька етапів:

 1. Розбирання бака. Для цього знадобиться магнітна викрутка. 
 2. Витяг термоелемента. Якщо вистачить довжини проводів, термостат можна витягнути одразу, в інших випадках спочатку від'єднується живильний кабель, а вже потім витягується термоелемент. 
 3. Витяг блоку. На даному етапі потрібно докласти трохи зусиль, оскільки гумовий ущільнювач міг прикипіти до посадочної майданчику. Оскільки в ємності може залишатися вода, при діставанні блоку при собі краще відразу мати ємність для злиття рідини (швидше за все вода буде виливатися з брудом).
 4. Викручування старого анода з гнізда. 
 5. Очищення тена. На даному етапі слід видалити накип і зачистити оброблений ділянку наждачним папером.
 6. Установка нового анода.

У ході розбирання бажано скористатися можливістю і почистити бак зсередини. Робити це можна за допомогою звичайних миючих засобів. 

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно замінити анод бойлера, зверніться до фахівців. Вони зроблять все правильно і якісно, що в подальшому забезпечить безперебійну роботу. 

Если у вас возникнут трудности при выборе, не стесняйтесь обращаться за помощью к нашим консультантам. Они обязательно выслушают все ваши пожелания и подберут подходящее изделие для вашего водонагревателя. 

Оформить покупку на сайте вы можете в любое время суток. Заявки обрабатываются максимально быстро, поэтому уже в скором времени ваш бойлер вернется в рабочий строй.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner