372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Амортизатори

Рано чи пізно користувачі "стіралок" стикаються з такою проблемою, як підвищена вібрація. Як правило, це виявляється великим гуркотом при віджиманні. У такому разі потрібні нові амортизатори для пральних машин. Вони сприяють мінімізації сторонніх звуків, які створює бак та барабан. Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує великий асортимент деталей за вигідними цінами. Оптові партії товарів будуть відмінним рішенням для сервісних центрів і роздрібних точок продажу.

Чому амортизатори виходять з ладу?

З одного боку здається, що амортизатори для пральної машини не мають ніякого відношення до життєво важливих запчастинах, тому при поломці можна спокійно продовжувати експлуатацію. Але це зовсім не так. Не варто забувати про те, що будь-яка техніка являє собою сукупність елементів, які взаємопов'язані між собою. Тому не можна стверджувати, що якась деталь приладу абсолютно марна. При поломці навіть самих незначних запчастин з часом виникають серйозні проблеми, які потребують великих фінансових витрат. У більшості випадків амортизатори стають непридатними з яких причин:

 • природний знос. Спостерігається на тлі тривалої і активної експлуатації. Із-за великих навантажень з часом амортизатори починають виходити з ладу;
 • пошкодження механічного характеру. Виникають із-за неправильної експлуатації приладів; 
 • несправність демпфера. Поломка відбувається із-за перевантаження пральної машини. Це пов'язано з людським фактором, оскільки не завжди дотримуються рекомендації виробників. 

Перш, ніж купити амортизатори для пральної машини, варто ознайомитися з усіма їхніми різновидами. Розрізняють кілька типів виробів: 

 • похилі; 
 • вертикальна; 
 • вироби, які кріпляться до корпусу; 
 • варіанти, що передбачають кріплення до корпусу, так і до баку.

Переконавшись у тому, що з ладу вийшов саме амортизатор, варто негайно здійснити його заміну. В процесі підбору варто віддавати перевагу тільки оригінальним деталям. На сучасних ринках представлені і універсальні моделі, але робити вибір краще все-таки на користь виробів, які підходять до конкретної моделі техніки. 

Амортизатори для пральних машин в інтернет-магазині «Запчастин»

Як здійснюється заміна амортизаторів пральної машини?

Заміна амортизаторів – операція не найлегша. Для її виконання потрібно мати певні навички, щоб при втручанні не пошкодити техніку ще більше. Для того щоб бути впевненим в якості і працездатності пральні машини, краще звернутися до фахівців. 

Установка нових амортизаторів здійснюється за наступним алгоритмом: 

 • разборка стиральной машины. В моделях с горизонтальной загрузкой изначально снимается лицевая панель. В некоторых случаях будет достаточно просто снять манжету и отсоединить устройство блокировки люка. В устройствах с фронтальной загрузкой процесс замены осуществляется через дно. Для этого машину кладут на бок и откручивают заднюю стенку;
 • извлечение старых амортизаторов;
 • установка новых деталей;
 • проверка работы;
 • обратная сборка оборудования.

Интернет-магазин «Запчастин» станет лучшим поставщиком запчастей для любого предпринимателя. У нас можно купить амортизаторы на стиральную машину самсунг и многие другие известные модели: bosch, siemens, indesit, electrolux и прочие. 

Для заказа нашей продукции нужно выбрать из каталога необходимые позиции и совершить оплату одним из удобных способов. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner