372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Датчики

Будь холодильне обладнання має електронну систему управління, в основі якої – величезна сукупність різних датчиків. Подібна система істотно полегшує процес контролю над пристроєм. Датчики холодильника досить часто виходять з ладу, причини цього можуть бути самими різними: від спочатку бракованих виробів до неправильної експлуатації.

Якісний ремонт побутового приладу є гарантією його подальшого безперебійного і тривалого функціонування. У даному випадку дуже важливо придбати запасні частини, які максимально підійдуть для вашої моделі обладнання. На сайті інтернет-магазину «Запчастин» представлений величезний вибір деталей від різних виробників. Завдяки різноманіттю позицій і зручному інтерфейсу сайту ви зможете швидко підібрати те, що вам необхідно.

Датчик для холодильника: принцип роботи та особливості вибору

Моделі, що працюють за системою no frost, крім датчика температури мають ще й датчик випарника холодильника. Кожен виробник холодильників встановлює свій пристрій, тому ця деталь не є універсальною, що дуже важливо враховувати при виборі. 

Дуже часто пристрій виходить з ладу на тлі перепадів напруги в електромережі. Також це може бути природний знос із-за довгої роботи обладнання. 

Датчик температури холодильника знаходиться всередині його камер. Там він здійснює реєстрацію показників температури, які далі передають дані на мотор і процесор. Останній, виходячи з отриманої інформації, визначає, підвищувати йому температуру або зменшувати. Доступна ціна виробів дозволяє оперативно їх замінити, завдяки чому холодильне обладнання швидко повертається в робочий лад.

Несправний датчик відтаювання для холодильника може викликати несправність компресора. А це вже більш серйозна проблема, що вимагає більше грошових витрат. Про те, що датчик вийшов з ладу, свідчить постійне намерзання льоду, а також занадто підвищена або знижена температура всередині камери.

Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує великий асортимент оригінальних і універсальних деталей, які відрізняються доступною вартістю. Ціна на датчик холодильника залежить від виробника і конструктивних особливостей деталі.

Датчики холодильників в інтернет-магазині Запчастин

Заміна датчика температури холодильника

Перш, ніж здійснити заміну, потрібно знати, де в холодильнику датчик температури. Варто відзначити, що датчиків обладнання декілька, і всі вони розміщені в різних відділеннях: 

  • морозилка -  під нижньою полицею;
  • хладокамера. Місцезнаходження другого датчика – корпус плафона;
  • зона біо-фреш; 
  • випарник. 

Установка нового датчика вимагає певних знань і навичок, оскільки самостійний ремонт може принести шкоду як самої деталі, так і холодильника в цілому. Якщо у вас немає досвіду, краще звернутися до фахівців. Це буде гарантією високої якості виконаних робіт і довгого терміну експлуатації обладнання.

Якщо вам потрібна заміна зношених запчастин, зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину. Завдяки прямій співпраці з виробника, наш товар не має величезних націнок. Компетентні менеджери завжди нададуть допомогу у виборі потрібної деталі. Для отримання професійної консультації ви можете зв'язатися з ними по будь-якому вказаному на сайті номером.

Купити датчики для холодильника в нашому інтернет-магазині можна в один клік. Для цього потрібно вибрати необхідну позицію з каталогу та оформити електронну форму замовлення. Після цього з вами відразу ж зв'яжуться наші менеджери для обговорення всіх деталей. Доставка товарів здійснюється по всій території України в максимально стислі терміни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner