372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Компресори для холодильника

Компресор для холодильника є одним з головних елементів всього агрегату, при поломці якого він не зможе запускатися. Якщо цей сайт вийшов з ладу, варто здійснити його заміну. В інтернет-магазині «Запчастин» представлений величезний вибір виробів для різних моделей холодильних агрегатів. Ми допоможемо кожному покупцеві швидко і не накладно для фінансів підібрати комплектуючу.

Компресор для холодильника є одним з головних елементів всього агрегату, при поломці якого він не зможе запускатися. Якщо цей сайт вийшов з ладу, варто здійснити його заміну. В інтернет-магазині «Запчастин» представлений величезний вибір виробів для різних моделей холодильних агрегатів. Ми допоможемо кожному покупцеві швидко і не накладно для фінансів підібрати комплектуючу. 

Холодильний компресор: Особливості і функції агрегату

Компресор холодильника виконує дуже важливу функцію – здавлювання і транспортування хладагента по всій системі. Таким чином здійснюється охолодження в агрегаті. Даний елемент відрізняється чутливістю до постійних змін електроенергії. Це і є найчастіша причина поломок холодильного агрегату. Заміна даної запчастини – це дуже трудомісткий процес. Для його виконання потрібні певні навички. Варто відзначити, що не існує універсальних компресорів, кожне виріб відрізняється своєю конструкцією та формами.

Причин поломки компресорів для холодильників може бути кілька:

 • перепади напруги;
 • неправильна експлуатація;
 • порушення герметичності.

Деталь не завжди підлягає відновленню. Однак не варто відразу ж відправлятися за покупкою нового холодильника. Доцільніше буде викликати майстра, який проведе діагностику і вкаже на причину несправності. Перед тим, як купити компресор для холодильника варто врахувати кілька моментів:

 • відповідність параметрів двигуна електричних мереж;
 • умови експлуатації;
 • температура кипіння (висока, середня чи низька). Від неї залежить температурний режим після стиску холодоагенту;
 • холодопродуктивність. Даний показник повинен бути таким же, як і у старої запчастини. Якщо цей параметр невідомий, слід провести порівняння робочих об'ємів циліндрів двигуна;
 • пусковий момент;
 • умови охолодження компресора.

Якщо ваш холодильник перестав морозити, напевно справа в компресорі, тому кращим рішенням буде придбати новий агрегат і здійснити його заміну. Це дозволити заощадити кошти та заплатити майстру тільки за роботу. Нерідко бувають випадки, коли в сервісних центрах накручують ціни на нові деталі. Наш онлайн-магазин реалізує якісні деталі за вигідними цінами. Великий асортимент дозволить оперативно підібрати все необхідне для побутової техніки в одному місці.

Компресор для холодильника в інтернет-магазині «Запчастин»

Пристрій компресора холодильника

Компресор на холодильник сприяє нагнітанню пар фреону в радіатор конденсатора. Під тиском фреон перетворюється з пари в рідину. В результаті радіаторне тепло розходиться в навколишній повітря за допомогою радіаторних грат. Далі рідкий фреон поступає в вирівнювач тиску, після чого вже під низьким тиском транспортується в радіатор. Весь описаний цикл повторюється до досягнення в камері певної температури.

Незважаючи на один і той же принцип роботи компресорів, вони мають різну конструкцію. Розрізняють три підтипи виробів:

 1. Динамічні. Циркуляція фреону в таких апаратах здійснюється під впливом вентилятора.
 2. Об'ємні. У даному випадку стиск виконується за допомогою спеціального механічного пристосування.
 3. Роторні. Це найбільш надійні та довговічні пристрою, тому саме такими виробами оснащується більшість сучасних холодильників.

Головна задача компресорів полягає в забезпеченні постійної циркуляції фреону. Іноді цей пристрій ще називають «серцем» холодильного агрегату. 

Де купити компресор на холодильник за вигідною вартості?

Если вы хотите приобрести надежное устройство, которое будет работать долго и бесперебойно, рекомендуем обратиться в интернет-магазин «Запчастин». Мы предлагаем качественные изделия от таких производителей, как: индезит, норд, lg, атлант. Каждая комплектующая часть соответствует всем действующим нормам и стандартам. Предлагаемые нами модели отличаются следующими преимуществами:

 • компактность;
 • надежность и долговечность;
 • экономичность в энергопотреблении;
 • бесшумная работа;
 • высокие эксплуатационные характеристики.

Мы напрямую сотрудничаем с производителями холодильных компрессоров, купить которые можно по весьма демократичным ценам. Прямые поставки на склад обеспечивают максимально быструю доставку клиенту. При трудностях с выбором наши менеджеры с радостью помогут выбрать подходящее устройство.

Оформить заказ можно прямо на сайте или напрямую через менеджеров. Все что для этого нужно знать – модель устройства, все остальное за вас сделают наши специалисты. Со своей стороны мы гарантируем высокое качество товара, точный подбор, демократичные цены и оперативную доставку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner