372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Насоси та фільтри

Насоси та фільтри пральних машин грають дуже важливу роль в роботі техніки. Без цих елементів дуже багато непотрібного сміття може опинитися в "машині". Тому не варто нехтувати періодичною очисткою або заміною виробів. З цим питанням вам завжди допоможе інтернет-магазин «Запчастин». У нас представлений великий вибір деталей для різних виробників техніки. Все що потрібно для успішного підбору, знати модель і марку "пралки". При необхідності ви можете звернутися до менеджерів за допомогою і консультацією.

Купити фільтри насоса пральної машини 

Оскільки пральна машина є незамінною побутовою технікою в будь-якому будинку, поломка вірної помічниці викликає паніку і шок. Щоб швидко і без ускладнень здійснити заміну, потрібно розуміти причину несправності. Фільтри насоса пральних машин призначені для відкачування брудної води по зливному шлангу. Пристрій не тільки збирає сміття, але і контролює склад води при зливі. 

Фільтр дренажного насоса пральної машини – це свого роду запобіжник, що захищає систему закачування та водовідведення від різного роду пошкоджень. У ході тривалої експлуатації фільтр може зноситися і засмітиться. Це не зупинить роботу машинки, однак може спровокувати виникнення серйозних наслідків. Тому не варто нехтувати цим моментом, і при наявності яких-небудь проблем потрібно вчасно здійснювати заміну деталей.

Запобігти порожнистий вихід з ладу допоможе систематична чистка фільтра насоса пральної машини. Для цього потрібно спочатку перекрити подачу води і відключити прилад від мережі. Варто відзначити, що сам фільтр може перебувати в різних місцях, залежно від моделі машинки. На наступному етапі потрібно зняти кришку фільтра насоса пральної машини за допомогою площину широкої викрутки. 

Оскільки в техніці, де частиною системи зливу є фільтр, завжди залишається трохи води. Тому при відкритті потрібно відразу підкласти ганчірку, яка буде вбирати рідину. Далі необхідно повністю викрутити фільтр, очистити і промити під струменем теплої води. Не рекомендується використовувати занадто гарячу воду, оскільки під її впливом може пошкодитися пластик. Також потрібно обов'язково перевірити місце кріплення фільтра на наявність сміття. 

Далі варто перевірити зливний насос, оскільки там теж може бути бруд. Якщо при прокручуванні крильчатки нічого не заважає її руху, значить, можна ставити фільтр на місце і перевіряти його в роботі машинки.

Насоси та фільтри пральних машин в інтернет-магазині «Запчастин»

Де купити фільтр для зливного насоса пральної машини в Україні?

Придбати та встановити фільтр на будь-яку модель машинки ви зможете з легкістю в інтернет-магазині «Запчастин». Цей пристрій убезпечить ваш прилад від попадання елементів, які можуть призвести до деформації. Своєчасна заміна – це гарантія довгого терміну експлуатації пральної машини.

У нашому асортименті ви зможете знайти фільтри зливного насоса пральної машини для таких торговельних марок, як: 

 

  • LG; 
  • Indesit; 
  • самсунг; 
  • атлант; 
  • Zanussi. 

 

Ми напряму співпрацюємо з виробниками, що виключає ймовірність наявності шлюбу і занадто високих цін. Наша продукція повністю відповідає всім нормам і стандартам виробництва. Покупка може бути сплачена будь-яким зручним способом, при цьому наші менеджери організують оперативну доставку у той чи інший регіон України.

На всі представлені в каталозі позиції надається гарантія якості. Детальний опис деталей і фотографії істотно полегшить процес підбору виробів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner