372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Тен для бойлера Thermex

Шукаєте тен для бойлера Thermex? Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує великий вибір виробів високої якості та за низькими цінами. Водонагрівачі цієї марки користуються великою популярністю серед користувачів завдяки своїй високій якості, великим асортиментом і доступними цінами. Ми робимо все можливе для того, щоб в нашому магазині кожен міг знайти потрібну деталь для своєї техніки.

Тен для водонагрівача Thermex: особливості та переваги

Бойлер вже давно і міцно закріпився в повсякденному житті людини. Оскільки без цього пристрою в будинку просто не обійтися, в інтересах кожного користувача усунути будь-яку поломку як можна швидше.

найважливішим елементів конструкції водонагрівача є тен. Саме він часто виходить з ладу. Виробникам пристроїв фірми Термекс вдалося поєднати у своїй продукції кращі якості, завдяки яким пристрої зайняли лідируючі позиції за показником продаваності. Тен для Thermex має специфічне кріплення, для якого потрібні спеціальні пристосування. Тому краще, якщо заміною деталей будуть займатися професіонали. Вибір запчастини потрібно здійснювати виходячи зі ступеня жорсткості води та умов експлуатації. Тени мають великий діапазон потужностей, в межах від 700 до 2500 Ст. Вибирати установки по даному показнику потрібно з урахуванням обсягу водонагрівача. Якщо встановити потужний апарат на малий обсяг, виникне ризик перевантаження електромережі і некоректного функціонування терморегулятора. Тени Термекс складаються з таких елементів:

  • нагрівальний елемент. Виконаний, як правило, з нержавіючої сталі або міді. Другий варіант має кращі експлуатаційні характеристики, оскільки мідь володіє кращою тепловіддачею і повільніше покривається накипом;
  • порожнисті трубки під терморегулятор. Може бути одна або  два, залежно від моделі пристрою;
  • круглий, притискної фланець.

За наявності всіх необхідних, а головне якісних деталей, заміна не потребує багато часу. Всі роботи здійснюються в кілька етапів:

  1. Демонтаж пластикового кожуха, який перекриває всі нутрощі бака.
  2. Від'єднання всіх контактів.
  3. Вилучення датчиків регулятора.
  4. Демонтаж тена з подальшою установкою нового пристрою.

После замены нужно обязательно заполнить бак водой до максимальной отметки и осуществить проверки на предмет протечки.

Важно! Перед включением нагревателя в сеть, следует каждый раз проверять, есть ли в нем вода. В противном случае тэн может сгореть. Если вы не планируете какое то время использовать аппарат, изначально нужно слить воду и оставить бак пустым. Эти несложные правила продлят срок службы водонагревателя.

Тен для бойлера Thermex в інтернет-магазині «Запчастин»

Де придбати Термекс бойлер тен в Україні?

Купить тэн Thermex в интернет-магазине «Запчастин» будет лучшим решением, поскольку мы являемся одними из немногих, кто может предложить лучшее соотношение качества и цены. Чтобы правильно выбрать подходящее устройство, вам нужно знать лишь модель бака, все остальное наши специалисты возьмут на себя. Каждая позиция имеет полное техническое описание, что значительно упрощает процесс выбора. Изделия выполнены из качественных материалов, что непосредственно влияет на срок их службы.

Купить тэн для водонагревателя Thermex в нашем магазине можно, оформив заказ прямо на сайте или в телефонном режиме, напрямую через менеджеров. Мы отправляем товар в любую точку Украины посредством надежных курьерских служб. Каждому обратившемуся к нам клиенту мы гарантируем высокое качество товара, отличный сервис и лояльную ценовую политику.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner