372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Термостати

Термостати пральних машин відповідають за контроль нагріву води до встановленої температури. При виході цього елемента з ладу зовсім не обов'язково купувати нове обладнання, оскільки датчики температури підлягають заміні. Якщо вам потрібен оригінальний термостат для пральної машини, купити його ви можете в інтернет-магазині «Запчастин». В наявності великий асортимент моделей для побутової техніки різних торгових марок.

Термостат пральної машини

Після нагріву води конкретної термодатчиком температури передається сигнал на модуль, після чого тен перестає гріти рідина. При наявності термостатів надається можливість раціонально використовувати електрику. 

Вироби мають пожежобезпечні характеристики. Розділяють три різновиди датчиків температури: 

  • термістором. Цей вид присутній у багатьох сучасних моделях пралок. При нагріванні до потрібних показників термістор подає сигнал для відключення тена; 
  • вироби, наповнені газом. Їх конструкція передбачає наявність балони і трубки для проведення газу; 
  • біометричні модифікації. Їх розміщують у корпусі пральної машини. При занадто високій температурі вони роз'єднують або замикають контактні пари.

Якщо в ході прання ви виявили, що дверцята машинки занадто гаряча, потрібно відразу ж звернутися до майстра і перевірити термостат. Сама деталь має невисоку вартість, а її заміна дозволить запобігти більш серйозні поломки і великі витрати на ремонт.

Як перевірити термостат пральної машини?

Для встановлення працездатності термостата, його спочатку варто вилучити з пристрою. Для цього техніку потрібно розібрати. Легше всього дістається термістор, оскільки він закріплений внизу машинки. Для перевірки працездатності термостатів використовується мультиметр. Спочатку він налаштовується на вимірювання опору. Далі щупи мультиметра з'єднуються з контактами термістора. Після цього необхідно розмістити деталь в гарячу воду і дивитися на показники приладу.

Коли запчастину працездатна, її опір при високій температурі буде знижуватися. Якщо говорити про газонаполненном датчику, то дістати його з машинки буде трохи складніше. Для цього потрібно буде зняти задню стінку і передню панель. Сама часта поломка в таких датчиках температури це пошкодження трубки, з якої пізніше починає витікати фреон. На тлі цього датчик починає неправильно функціонувати. Витяг біметалевих виробів передбачає початкове надання доступу до бака, після чого термостат від'єднується від проводів.

Термостати для пральних машин купити в інтернет-магазині Запчастин

Заміна термостата пральної машини

Поскольку термистор сегодня самый распространенный вариант среди датчиков температуры, далее речь пойдет именно о нём. После того как неисправность термостата была подтверждена, необходимо установить новую деталь. Процедура замены выполняется в несколько этапов: 

  • отключение прибора от сети с последующим сливом воды из бака; 
  • снятие крышки и ослабление крепления тэна; 
  • извлечение неисправной детали; 
  • установка и подключение нового устройства; 
  • подключение техники к сети, проверка термистора в режиме нагрева до 40 градусов.

При отсутствии опыта осуществлять замену самостоятельно не рекомендуется. Обращение к квалифицированным мастерам будет гарантией качественного ремонта и долгого срока службы стиральной машины.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner