372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Мотор для пилососа

Якщо ви впевнені, що поломка побутового приладу криється саме в ключовому сайті, значить ви звернулися за адресою. У нас можна придбати новий мотор для пилососа, який вдихне в техніку нове життя. Як показує практика, відновити старе обладнання за ціною набагато дешевше, ніж придбати нове. При використанні якісних комплектуючих відремонтований прилад буде служити довго і без перебоїв.

В яких випадках потрібно новий мотор пилососа?

Мотор є серцем будь-якої побутової техніки, включаючи і пилососи. Саме движок забезпечує ефективну боротьбу з пилом і брудом. З часом, навіть самі дорогі і потужні моделі виходять з ладу. У багатьох випадках заміна головного вузла відновлює колишню роботу приладу. Купити мотор для пилососа буде вигідним у будь-якому випадку – чи будете ви звертатися в сервісний центр, або займетеся ремонтом самостійно. Якщо у вас немає певних навичок, краще звернутися за послугами до фахівців. Це буде гарантією бездоганної роботи, і як наслідок – довгого терміну експлуатації. 

Незважаючи на величезну різноманітність сучасних пилососів, практично всі вони мають однаковий принцип роботи. Вийти з ладу, апарат може з різних причин. Найчастіша з них – це перевантаження електромережі і скачки напруги. Також це може бути засмічений фільтр або систематичний перегрів двигуна. Поломка силового агрегату проявляється різними ознаками:

  • поява стороннього шуму у вигляді гула або деренчання. Причина поломки може критися в збій роботи ротора двигуна або внутрішньої ланцюга живлення;
  • чути запах гару;
  • неможливість регулювання обертів апарату. Найчастіше це відбувається на тлі проблем з сімістором.
     

Мотор для пилососа в інтернет-магазині «Запчастин»

При виборі двигуна від пилососа в першу чергу слід враховувати марку та модель приладу. Крім цього варто брати до уваги такі параметри:

  • потужність. Цей показник, як правило, вказується на корпусі самої установки;
  • типорозмір силового агрегату. В даному випадку мова йде про висоті мотора (без підшипників і втулок), а також висоті і діаметрі крильчатки вентилятора. Оскільки дані показники практично ніде не зазначаються, їх потрібно буде фіксувати самостійно;
  • внешний вид. Если вы выбираете агрегат в интернете, не лишним будет сравнить внешнее исполнение двигателя с представленным на сайте фото.

Если же вы обратились в наш интернет-магазин «Запчастин», то вам точно можно не переживать о том, что вы выберете не подходящую модель. При помощи профессиональных консультаций наших менеджеров подбор изделия будет осуществлен оперативно и правильно.

Оригинальные моторы для пылесосов в наличии

Интернет-магазин «Запчастин» предлагает огромный выбор моторов для пылесосов разных производителей. Широкий ассортимент сделает процесс поиска максимально быстрым. Мы уже более десяти лет занимаемся реализацией запчастей, которые продлевают жизнь приборам. У нас работают только квалифицированные специалисты, которые разбираются во всех тонкостях устройств бытовой техники. В случае отсутствия той или иной модели, они предложат вам альтернативную замену, которая никак не повлияет на качество работы техники. 

Мы дорожим своей репутацией, поэтому предлагаем только качественный товар. Демократичные расценки, помощь специалистов, оперативная доставка, индивидуальный подход – это еще одни наши неоспоримые преимущества перед конкурентами. 

Чтобы оформить заказ, свяжитесь с нашими специалистами любым удобным для вас способом. Они помогут с подбором и организуют быструю доставку по указанному адресу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner