372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Кондиціонерні

Конденсатор кондиціонера

Конденсатор кондиціонера – це один з основних елементів холодильної системи. Його функція полягає у транспортуванні теплової енергії холодоагенту на повітря. Технічні параметри даного виробу можуть бути різними. Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує великий вибір конденсаторів на кондиціонер, ціна яких вас приємно здивує. Різноманіття вибору дозволить без проблем підібрати підходяще пристрій.

Основні типи конденсаторів

Розрізняють два основних види конденсаторів: 

  1. Повітряний конденсатор кондиціонера. Пристрій даного типу складаються з вентилятора і теплообмінника. Холодоагент проходить по трубках конденсатора, а вентилятор у свою чергу їх охолоджує.  Пристрій даного типу може мати 1-4 ряду трубок. Вони розміщуються в напрямку потоку хладагента, однак є варіанти, що передбачають розташування в шаховому порядку.  Самі трубки, як правило, виготовлені з міді, оскільки цей матеріал відрізняється високими показниками теплопровідності. Також мідь не окислюється.
  2. Кондиціонери з водяним охолодженням конденсатора. Поділяються на три типи: кожухотрубні, пластинчасті і трубчасті. Перший тип пристроїв складається з циліндра, на обох сторонах якого прикріплюються сталеві решітки з патрубками. Останні елементи дозволяють під'єднати агрегат до водяного охолодження. Всередині решіток розміщені трубки з міді, по яких стікає вода. Цей різновид має хороший теплообмін. Рідина надходить у конденсатор знизу і виходить зверху. При цьому пар холодоагенту виходить з компресора і переміщується в верхній відсік кожуха конденсатора. У нижньому відділі пристрою спеціальний патрубок відводить вже сконденсувала холодоагент.

Друга різновид відрізняється компактністю і має ефективний теплообмін. Конструкція таких виробів складається з декількох пар рядів сталевих пластин, розміщених у вигляді «ялиночки». Третій тип ще називають «труба в трубі», оскільки конденсатор складається з двох спіральних трубок, одна з яких розміщена всередині іншого. Одна трубка транспортує холодоагент, а інша – воду.

Конденсатор кондиціонера в інтернет-магазині «Запчастин»

Заміна конденсатора кондиціонера

Перш, ніж здійснити заміну, спочатку варто перевірити конденсатор. Для цього потрібно використовувати спеціальний вимірювач ємності. Даний прилад може випускатися як в окремому вигляді, так і у складі мультиметра. Останній є універсальним пристроєм, що дозволяє вимірювати дуже багато параметрів. Щоб перевірити конденсатор за допомогою мультиметра, спочатку потрібно відключити харчування кондиціонера і розрядити конденсатор. Далі щупи приладу приєднують до висновків  конденсатора, після чого зчитується значення ємності. Якщо отриманий показник не відповідає тому, що вказаний на корпусі пристрою, значить, конденсатор потребує заміни. При наявності оригінального виробу заміна здійснюється досить легко. В даному випадку полярність не буде мати ніякого значення. Це означає, що висновки конденсатора можна підключати як завгодно. 

найчастіші причини поломок конденсатора це: 

  • замикання електричного ланцюга; 
  • низька напруга в мережі; 
  • перегрівання пристрою.

Якщо ви не впевнені, що зможете провести установку нового пристрою самостійно, зверніться за допомогою до фахівців. Це буде гарантією того, що незабаром ви не зіткнетеся з несподіваною поломкою.

Де можна купити конденсатор кондиціонера для?

Кондиционер – это устройство, которое помогает создавать комфортную атмосферу в помещении в любое время года. Большинство современных агрегатов не только охлаждают воздух, но и подогревают его. Внутри каждого изделия есть компоненты, обеспечивающее полноценное функционирование кондиционеров. Одним из таких является конденсатор. В интернет-магазине «Запчастин» данная комплектующая представлена в большом ассортименте. Мы предлагаем только качественные конденсаторы для кондиционера, купить которые вы сможете по очень выгодной цене. Завдяки великому асортименту кожен зможе підібрати вироби під свою модель обладнання.

Очень важно выбрать абсолютно аналогичное изделие, поскольку в будущем может быть еще более серьезная поломка. Если вы хотите приобрести качественное устройство по низкой цене, вы находитесь на нужном сайте. Мы предоставляем возможность купить изделия с доставкой Киев, Днепр, Ровное и другие города. Чтобы заказать товар, выберите позицию из каталога и заполните небольшую анкету. Также вы можете предварительно связаться с нашими менеджерами и узнать, сколько стоит конденсатор для кондиционера и какими параметрами он обладает.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner