372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Магнетрони

Магнетрони

Магнетрони по праву можна назвати серцем мікрохвильовки. Даний прилад сьогодні займає лідируючі позиції серед кухонної техніки. Він складається з великої кількості деталей, серед яких і магнетрон. Виріб являє собою електронну лампу, вивчає електромагнітні хвилі. Як і інша будь-яка запчастина, воно також може вийти з ладу. Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує широкий вибір виробів, серед яких кожен може підібрати для себе підходящий варіант.

Характеристики магнетронів для мікрохвильовок

Магнетрон – елемент, що відповідає за нагрівання їжі. Він перетворює електроенергію у високочастотне поле. За рахунок цього процесу здійснюється нагрівання всередині приладу. Радіохвилі проникають всередину їжі і впливають на молекули. Продукування мікрохвиль з електроенергії здійснюється за рахунок контакту анода і катода. В їх загальному просторі з'являється потік електронів, які під впливом магнітного та електронного полів створює заряд. Магнетрон складається з величезної кількості функціональних елементів. Головними модулями є коробка фільтра і зовнішній кожух. Перший елемент складається з індуктивних висновків і трубки антени з металевим ковпаком. Друге пристрій разом з фланцем формує магнітопровід, по якому поширюється магнітне поле.

Найчастіше магнетрони ламаються з таких причин:

 • виснаження області катода;
 • обрив нитки розжарення;

Про несправності магнетрона свідчать наступні ознаки: 

 • відчуття запаху гару; 
 • погас індикатор дисплея; 
 • прилад перестав гріти;
 • гуркіт в корпусі; 
 • слабке нагрівання їжі. 

Якщо ви помітили один з перерахованих вище ознак, значить, пора виконати діагностику. Швидше за все, вам знадобиться придбати новий магнетрон. Вартість магнетрона для мікрохвильовки здебільшого залежить від його моделі. 

Магнетрони в інтернет-магазин «Запчастин»

Де придбати магнетрон для мікрохвильовки?

При поломці магнетрона краще відразу ж придбати новий пристрій. Однак є випадки, коли він піддається ремонту. Це може бути обрив нитки розжарення. Якщо при перевірці тестером показники досягли позначки 2 або 3, це свідчить про те, що загострення робочий. Але якщо ви спостерігаєте знак нескінченності, краще все ж купити нову деталь. Інтернет-магазин «Запчастин» готовий запропонувати великий асортимент виробів, якість яких відповідає вимогам міжнародних стандартів. 

Якщо ви  хочете дізнатися, скільки коштує магнетрон для мікрохвильовки, зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання інформації. Остаточна вартість залежить від виробника і моделі самої мікрохвильовки. У нашому каталозі ви гарантовано зможете підібрати оригінальні деталі, які підійдуть для вашого приладу. В наявності зразки для таких відомих моделей як самсунг, оріон, daewoo та інші.

Як підібрати магнетрон для мікрохвильовки?

При інтенсивному навантаженні магнетрон просто може перестати працювати. При виборі виробу потрібно звертати увагу на кілька моментів: 

 • довжина і діаметр антени;
 • діаметр кріплення; 
 • щільне примикання волноотвода до магнетрону; 
 • потужність. 

Якщо після установки новий пристрій не димить, не іскрить і не створює зайвих звуків, значить, заміна виконана успішно. Тепер мікрохвильова піч зможе прослужити вам ще кілька років. Якщо ви не змогли підібрати оригінальну деталь, ми готові підібрати для вас якісний аналог. 

Щоб замовити товар в нашому магазині, досить скористатися формою онлайн-замовлення або зв'язатися з менеджерами по телефону. Ми пропонуємо виключно якісні та оригінальні магнетрони для мікрохвильовки, ціна яких вас неодмінно порадує.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner