372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Гума люка

Гума люка пральної машини

Якщо після чергового прання під машинкою з'явилася калюжа, швидше за все, гума люка пральної машини потребує заміни. Своєчасна покупка і установка даного виробу істотно продовжить життя вашої пральної машини. Інтернет-магазин «Запчастин» пропонує великий асортимент комплектуючих за доступними цінами. В наявності вироби для різних моделей: hansa, ardo, lg, electrolux та інші.

Гума люка пральної машини: особливості підбору

Якщо вода почала виливатися через люк, значить, пора купити ущільнювальну гуму люка для пральних машин. З покупкою краще не затягувати, оскільки це може призвести до більш серйозних проблем. Вироби приходять в непридатність найчастіше з таких причин: 

  • механічні пошкодження. Знос гумки відбувається швидше, якщо вона хоча б трохи подряпана. При виявленні даного дефекту краще відразу здійснити заміну; 
  • природний знос. На міцність гумки може вплинути довгий термін експлуатації; 
  • вплив хімічних елементів. При догляді за пральною машиною багато часто використовують агресивні хімічні речовини, які впливають на манжету і робить її слабшою; 
  • неналежний догляд.

Багато сучасні виробники випускають до своєї побутової техніки різні комплектуючі. Якщо вам знадобилося купити гуму люка пральної машини, до процесу вибору потрібно підійти відповідально. В асортименті інтернет-магазину «Запчастин» представлені вироби практично для всіх сучасних моделей машинок. Вибирати манжету на пральну машину треба ту, яка в повній мірі відповідає моделі техніки. В іншому випадку серйозні проблеми не змусять себе чекати. При труднощах з підбором наші менеджери готові надати допомогу. При виборі бажано знати серійний номер агрегату. Також варто враховувати тип завантаження. Перед покупкою манжети також варто переконатися в справності самого люка. 

Гума люка пральної машини в інтернет-магазині «Запчастин»

Як продовжити термін служби манжети?

Дефекти гуми люка для пральної машини не завжди видно відразу, що і може призвести до більш серйозних неприємностей у вигляді корозії, попадання рідини на електричні ланцюги або замикання. Для запобігання цього потрібно дотримуватися правил експлуатації, які вказуються в інструкції до техніки. Не варто перезавантажувати барабан і піддавати манжету якимось механічним або хімічним впливам. Постарайтеся після кожного прання витирати воду, яка накопичується на ущільнювачі і в нижній частині люка. Все используемые моющие средства должны быть специально предназначенными для машинок автомат. В противном случае резина быстрее подвергается износу. 

Для стирки тяжелых вещей в виде обуви и других изделий нужно использовать специальные мешки. Перед началом стирки проверьте, чтобы в барабане отсутствуют любые мелкие металлические элементы (монеты, скрепки, флешки и так далее). При соблюдении всех этих несложных рекомендаций резина манжета люка для стиральной машины прослужит максимально долго.

Если вы сомневаетесь, что сможете своими руками выполнить замену резинки, лучше вызвать квалифицированного мастера. Это будет гарантией правильной установки и как следствие – долгой и бесперебойной работы стиральной машины.

Любые детали к бытовой технике могут быть оригинальными и не оригинальными. В каталоге нашего интернет-магазина представлены запчасти оригинального качества от официальных поставщиков, поэтому совершать покупки вы можете без каких-либо опасений. Заказать товар на сайте можно в любое время суток. Заявки также принимаются в телефонном режиме.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner