372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Термостати

Термостат для бойлера – це елемент, який відповідає за підтримку температури. Після досягнення певних показників, заданих користувачем, нагрівальний елемент вимикається. Це забезпечує безпеку при експлуатації і запобігає появі несподіваних ситуацій.

Придбати цей пристрій за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині «Запчастин». В асортименті представлено багато виробів від відомих виробників оригінальної якості. В питаннях підбору вам завжди допоможуть наші консультанти, які в будь-який момент готові надати свою допомогу і прояснити всі моменти.

Термостат бойлера: основні види

На сучасному ринку доступні наступні типи:

 • стрижневі. Це тонка трубка, при нагріванні якої вона розширюється і впливає на вимикач. В результаті бойлер відключається і перестає працювати. Перевагою цього виду є простий принцип роботи і надійність в умовах, де передбачені перепади напруги; 
 • капілярні. Принцип роботи такий же, як і у попереднього типу. Різниця полягає тільки у діючому елементі. Це спеціальна ємність, стійка до процесів окиснення. Вона відрізняється особливою чутливістю до змін температур, тому при виникненні даного явища, вона збільшується в об'ємі і знову-таки впливає на мембрану, що приводить до вимикання тена. Такі термостати є більш точними і надійними;
 • електронні. Це найбільш точні і поширені види термостатів. Принцип їх роботи полягає в зміні електричного опору чутливого елемента. При зміні температури опір змінюється, електронний контролер разом з реле відключає живлення і припиняє роботу бойлера.

За іншою класифікацією розрізняють такі типи:

 • накладні;
 • електронні;
 • електромеханічні;
 • термостати бойлера непрямого нагріву.

Вийшов з ладу термостат є прямою загрозою бойлеру. Останній може просто луснути від перегріву, що викличе необхідність купувати новий агрегат, а це чималі гроші. Наш інтернет-магазин здивує вас: 

 • високою якістю продукції; 
 • прийнятними цінами; 
 • швидкою доставкою; 
 • уважним персоналом.

Великий товарний асортимент дозволить дуже швидко підібрати комплектуючі для вашої техніки. Також у нас можна придбати цілий комплект термостатів для бойлера, що дуже вигідно для сервісних центрів.

Особливості ремонту термостата бойлера

Ремонт терморегулятора – досить трудомісткий процес, для виконання якого потрібні певні навички і знання. Техніка виконання залежить від моделі пристрою, проте є загальний алгоритм, за яким здійснюються всі маніпуляції.

Перш за все, треба зняти вийшов з ладу термостат. Для цього бойлер повинен бути повністю відключеним від мережі, а подача води перекрита. Злийте вміст бака за допомогою спеціального клапана і демонструйте тен. 

У більшості випадків терморегулятор знаходиться в основі нагрівального елемента або поруч з ним. Далі потрібно від'єднати проводку і витягти з підстави датчик. Механічні моделі передбачають зачистку біметалічних пластин від окислення. Для цього використовується змочений у спирті тканина, якою і протираються ці пластини. При сильному поширенні окислення зачистка виконується дрібною наждачкою. Всі маніпуляції треба виконувати дуже акуратно, щоб не зачепити контакти датчика.

 Заміна термостата бойлера необхідна в наступних випадках:

 • непридатність мідної трубки;
 • поламана електроніка;
 • згоряння термостата.

Для перевірки працездатності пристрою знадобиться мультиметр.

Купити термостат для бойлера в інтернет-магазині «Запчастин»

Де купити термостат для бойлери thermex?

Що робити у випадку, якщо термостат вийшов з ладу? Звичайно ж, звернутися в інтернет-магазин «Запчастин». Тільки у нас ви зможете купити термостат для бойлера оригінального якості і за дуже доступною ціною. Фахівці рекомендують здійснювати заміну вже тоді, коли елемент став погано функціонувати. Таким чином, ви забезпечите свій прилад і зможете запобігти серйозні проблеми. Не варто користуватися водонагрівачем без терморегулятора, оскільки це дуже небезпечно. 

При виборі пристрою слід брати до уваги конструктивні особливості нагрівального елемента, обсяг бака і потужність. Краще, якщо під рукою буде паспорт водонагрівача, щоб ви точно змогли надати консультанту всі дані. Терморегулятори Thermex є дуже поширеними, тому труднощів з вибором бути не повинно.

В асортименті представлені оригінальні термостати на бойлер, ціна яких доступна кожному. Оформити замовлення можна на сайті. Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону і обговорити всі деталі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner