372 відгуків

УВАЖАЕМЫЕ ПОКУПАТЕЛИ! В СВЯЗИ С ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ НАШИХ СКЛАДОВ, МАГАЗИНОВ И СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ, МЫ ВРЕМЕННО ПРЕКРАЩАЕМ ЛЮБУЮ РАБОТУ ПО ПРОДАЖЕ И ОТПРАВКЕ ТОВАРОВ. ТАКЖЕ ВЫ МОЖЕТЕ ОКАЗАТЬ НАМ ПОМОЩЬ В ВОСТАНОВЛЕНИИ НАШИХ ФОНДОВ НА КАРТУ ОщадБанка 5167-4901-3634-9637 .В КОММЕНТАРИИ К ПЛАТЕЖУ МОЖЕТЕ УКАЗАТЬ "ПОМОЩЬ". СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ!

Щітки двигуна

Вийшли з ладу щітки двигуна пилососа? Не проблема! Придбати нову деталь в один клік і за низькою ціною ви можете в інтернет-магазині «Запчастин». Ми реалізуємо запасні частини до побутової техніки як оптом, так і вроздріб, і завжди готові допомогти своїм клієнтам з підбором товару.

Особливості та функції деталі

Електричні щітки для двигуна пилососа відповідають за підведення струму до пристрою. Саме через ці вироби проходить електрика. Деталь бере на себе всю механічну навантаження. Важливо розуміти, що для кожного мотора необхідна своя щітка, оскільки без цього неможливе нормальне функціонування приладу в цілому. 

Пошкодження щіток відбувається з різних причин. Насамперед, це природний знос. В ході довгої експлуатації виробу трохи відходять від контактів колектора, з-за чого мотор повільно запускається або зовсім не набирає обертів. Знос дуже легко визначається візуально. Вихід з ладу також спостерігаються через замикання в обмотці якоря. Наслідком даної проблеми виступає періодичне іскріння на колекторі. Щоб усунути несправність, необхідна перемотування ротора або повна його заміна. Нерідкі випадки, коли щітки ламаються через недотримання інструкцій, зазначених у технологічній документації.

Щітки, як правило, виготовляються з вугілля або графіту. Про несправності або зносі даних виробів свідчать наступні ознаки: 

  • перегрів корпусу пилососа в районі двигуна; 
  • зниження потужності приладу. 
  • іскріння движка. 

При прояві останнього «симптому» відразу стає зрозуміло, що щітки вже мають занадто високу ступінь зносу, а це вже пожежонебезпечно. В такому випадку необхідно відразу ж подивитися пилосос, і краще для цього запросити майстра.

Продуктом зносу щіток є графітовий пил, яка надалі провокує утворення іскри. Пил накопичується між пластинами, що сприяє процесу іскроутворення. Для усунення цієї проблеми необхідно періодично чистити колектор і прибирати забруднення між пластинами. 

Щітки двигуна пилососа - інтернет-магазин Запчастин

Як виконується заміна щіток двигуна пилососа?

Для правильной замены щётки на двигателе пылесоса важно правильно извлечь мотор. Как правило, он размещен в защитной оболочке из пластика. Именно её нужно открутить и вынуть оттуда двигатель. При этом необходимо проверить мотор на наличие повреждений. Изношенные щетки необходимо снять (находятся по двум сторонам от шахты) и поставить на их место новые. Далее все действия по сборке выполняются в обратном порядке. Если вы не уверены, что сможете выполнить все манипуляции своими руками, обратитесь в сервисный центр.

Ищете качественные щетки двигателя пылесоса? Купить их по доступной цене не выходя из дома, вы можете в интернет-магазине «Запчастин». Мы сотрудничаем как с оптовыми, так и с розничными клиентами. Благодаря прямому сотрудничеству с производителями мы не устанавливаем наценок на свою продукцию. Компетентные менеджеры магазина всегда готовы помочь с подбором необходимых деталей и предоставить всю исчерпывающую информацию по любой интересующие позиции.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner